Processed with VSCO with a6 preset

header lindex

Processed with VSCO with a6 preset

header bardhezi

Processed with VSCO with c1 preset

checked header

a443a529-2471-49e5-929a-3eb45629f036

disaronno header

O1

logo

Processed with VSCO with c1 preset

Haute “fourrure”

On this rainy days Tirana is as gloomy as it is inspiring. I didn’t want to stay home for the …
gel_0969

Backless metallic gown

Cfare vesh nje fashion editor ne dasem? Kur thone se 2 martohen shume terbohen, e kane thene mire. Nje nga …
Processed with VSCO with c1 preset

#Pink for a cause

Ne 1 vjetorin e Lindex Albania, nje event i cili ishte dedikuar fushates se tetorit te sensibilizimit ndaj kancerit te …
Processed with VSCO with c1 preset

Stripes&Minimal Prints

“When in doubt, wear stripes, or prints”. Kush tha qe fundin me pala korenti mund ta veshim vetem me kemisha …
Processed with VSCO with c1 preset

Autumn Leaves

  “One is never over-dressed or underdressed with a little black dress”. Karl Lagerfeld Kete here, its all about a …
Processed with VSCO with c1 preset

PomPom Boho sandals

Harroni theket dhe lulet kete vere. This summer is all about PomPoms! Ne javen e modes pashe qe shumica e …
Processed with VSCO with c1 preset

I heart Tutu

Nese do ekzistonin hashtaget ne 1998-en, mund te ishin #Tutu dhe #SexAndTheCity ose #CarrieBradshow  #Dior #StreetStyle. Ishte ky vit ku Sarah …
Processed with VSCO with c1 preset

Embroidery & Linen

Ky sezon e ktheu dixhitalizimin ne nje nivel tjeter. Nga printet e stampuara në qendisma e punime me dore. Kenzo …
Processed with VSCO with c1 preset

Metallic Pleated Midi Skirt

Nje nga tendencat e forta te sezonit te veres ishin edhe ngjyrat metalike qe i pame ne pasarela, xhaketa, fustane …