Ne 1 vjetorin e Lindex Albania, nje event i cili ishte dedikuar fushates se tetorit te sensibilizimit ndaj kancerit te gjirit, patem rastin te shikonim nje koleksion i gjithi ne Pink. Me moton “Together fighting breast cancer”, ky event ishte per nje kauze e cila na ben te ndergjegjesohemi per jeten, si dhuraten me te bukur qe kemi, dhe shendetin, jo vetem per veten por edhe per ata qe kemi prane. “Vishu bukur dhe shko tek doktori” – na ndoqi pergjate gjithe muajit ku pervec se kontrollit te gjirit, mu desh te beja dhe shopping pikerisht per kete event.

Kemisha-fustan mu pershtat me se miri me temen e eventit te cilen e mbajta bazike tek kombinimi ne te zeze i aksesoreve si kepucet, canta dhe syzet. Nuk mbahem per kembe kilomentrike por prerja e gjere te favorizon per nje siluete me te gjate dhe elegante.

Processed with VSCO with c1 preset

Gucci eyewear matched perfectly.

Processed with VSCO with c1 preset

Cizmet nga H&M

Processed with VSCO with c1 preset

Dress Shirt nga Zara dhe Hermes Kelly bag.

Processed with VSCO with c1 preset

Credits : Sonny K Elson .